Yeni Tarzlar için Dekorasyon

admin 30 Aralık 2013 3

2014 Mobilya Modelleri

Evlerimiz için dekorasyonun önemini hemen herkes bilmektedir. Bu nedenle evlerinize dekorasyon yapacağınız zaman oldukça dikkatli davranmalı ve nasıl bir tarz oluşturacağınıza karar vermelisiniz. Kararınızı verdikten sonra evinizi yeniden dekore edince de ortaya çıkan manzara sizi oldukça büyüleyecektir. Bu nedenle Dekorasyon konusuna çok fazla önem vermelisiniz.

Dekorasyonda Renk Uyumu

Dekorasyonun en önemli kuralı renk uyumudur. Renk uyumuna ne kadar dikkat ederseniz evlerinizde o kadar şık görünecektir. Genellikle herkes ilk olarak mobilyaların desenlerine bakmaktadır. Çoğu kişi renk uyumuna çok fazla dikkat etmez. Ancak renk uyumu son derece önemli olan bir şeydir. Çünkü renk uyumu olmayan mobilyalar kullanıldığı zaman eviniz zamanla hoşunuza gitmeyebilir. Bu da evinizden soğumanıza neden olabilir. Eğer böyle bir şeyin olmasını istemiyorsanız renk uyumuna son derece dikkat etmeniz gerekmektedir.

2014-mobilya-modelleri

Ekselans Klasik Sandalye

dekorasyonda-renk-uyumu

Beylerbeyi Klasik Berjerler

dekorasyon-fikirleri

Şımarık Köşe Kanepe

dekorasyon-örnekleri

Hanedan Klasik Koltuk Takımları

yeni-sezon-mobilya-modelleri

Beylerbeyi Klasik Koltuk Takımı

Dekorasyon Fikirleri

Evlerinizi yeniden dekore ettiğiniz zaman siz de istediğiniz ve aradığınız ortamı oluşturmuş olacaksınız. Ayrıca dekorasyon fikirleri üreterek de evinizi sürekli olarak yenileyebilir ve evlerinizde yeni tarzlar oluşturabilirsiniz. Bunlara ek olarak yeni mobilyalar kullanarak evlerinizi olduğunuzdan da şık gösterebilirsiniz. Eğer dekorasyon konusunda yeteri kadar bilginiz yoksa bu durumda uzman kişilerden yardım almayı tercih etmelisiniz. Böylece daha kolay bir şekilde aradığınız dekoru oluşturabilirsiniz.

3 Yorum »

  1. ecem 5 Ocak 2014 at 23:23 - Yanıtla

    aslında çok değişikk dekorasyon örnekleri var sıradışı ev dekorasyonu yapmayı düşünüyorsanız o örneklere bakıp fikir sahbi olabilrisiniz.

  2. buse 12 Ocak 2014 at 02:11 - Yanıtla

    yeni sezon mobilyalar yine harika görünüyor. klasik mobilyalarda özgün tarzı çok beğeniyorum zaten. her birinde emek olduğu için diğer mobilyalara göre bir adım önde.

  3. emine 26 Ocak 2014 at 22:50 - Yanıtla

    şımarık köşe kanepeye bayıldım. çok zarif bir havası var. 2014 köşe takımı modelleri arasında benim için birinci sırada.

Konu Hakkında Yorumlar »