Şık Kitaplıklar

admin 7 Ekim 2013 13

Evlerde hem güzel gözükmesi ve iyi bir dekor olması, hem de kullanışlı olması nedeniyle kitaplıklar oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Her eve uygun, oldukça şık ve güzel kitaplık modelleri bulunmaktadır. Evinizde kitaplarınızı, dergilerinizi ve başka şeyleri koymak için güzel bir kitaplığınızın olması, evinize güzel bir görünüm kazandıracaktır. Günümüzde oldukça farklı birçok kitaplık bulmak ve kullanmak oldukça kolaydır. Farklı tasarımlara sahip, oldukça şık görünümlü birçok kitaplığı kolay bir arama ile bulabilir ve sizin zevkinize en uygununu satın alabilirsiniz. Kitaplarınızın bir düzen içerisinde yıpranmadan durmasını istiyor, bunu yaparken de güzel bir dekora sahip olmayı istiyorsanız, evlerinizde kitaplık kullanmanız size yardımcı olacaktır. Günümüzde duvara monte edilen kitaplıklar da oldukça tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Hem modern hem de güzel görünümlü birçok kitaplığı, birçok farklı adreste kolayca bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Kitaplık modelleri kullanılacak olan odaya ve ortama göre seçilirse, başarılı sonuçlar almanız daha kolay olur. Kitaplığı koyacağınız ve kullanacağınız yeri iyi seçmeniz, kitaplığın güzelliğini de ortaya çıkaracağından önemlidir. Kitaplığa sadece kitapları koyduğunuz yer olarak bakmayıp, şık görünümüyle insanların hoşuna gidecek olan bir şey olarak bakarsanız, daha güzel sonuçlar ortaya çıkarırsınız. Klasik kitaplıkların yanında, modern dokunuşlara sahip klasik modeller veya tamamen modern görünümlü modeller kullanabilirsiniz. Duvara monte edilen modelleri seçebilir ve duvarlarınızda oldukça şık duracak kitaplıklar yaratabilirsiniz. Büyük kitaplıklar tercih edebilir ve kitaplığınızla herkesi şaşkına çevirebilirsiniz.

Kitaplık modelleri arasından seçim yaparken mobilyalarınıza ve onların renklerine en uygun seçimi yapmanız da dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konudur. Mobilyalarınızla veya eşyalarınızla uyumsuz bir kitaplık, tek başına oldukça anlamsız bir şekilde gözükecektir. Bu yüzden kitaplığın rengini iyi seçmeli ve her zaman duvarlarınızın, eşyalarınızın rengini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu konuya dikkat ettiğiniz sürece yaptığınız zevkli seçimlerin kendini en iyi şekilde göstereceğinden ve oldukça güzel görüneceğinden emin olabilirsiniz.

13 Yorum »

 1. yaşar 8 Ekim 2013 at 12:06 - Yanıtla

  kitaplık modelleri çok farklı tasarlanıyor artık.ben hem büyük benim ihtiyacımı görebilecek kapasitede hem de şık duran kitaplık modelleri araştırıyorum.

 2. fatih çalışkan 8 Ekim 2013 at 12:09 - Yanıtla

  kitaplıklar genelde açık kapaksız olduğu için düzenine en çok dikkat etmemiz gereken şeylerdir. bu yüzden kitaplık alırken şık durmasından ziyade ihtiyaca yönelik olmalı.

 3. lale 8 Ekim 2013 at 12:13 - Yanıtla

  dekoratif kitaplık modelleri bence çok şık duruyor. hem aksesuar görevi görüyor hem de kitaplık.

 4. YUSUF 9 Ekim 2013 at 11:28 - Yanıtla

  DUVARDAN DUVARA KİTAPLIK MODELLERİ EVİNDE KÜTÜPHANE ODASI OLUŞTURANLAR İÇİN ÇOK UYGUN AMA EVİ BUNUN İÇİN MÜSAİT OLMAYANLAR DAHA ÇOK DEKORATİF KİTAPLIK MODELLERİNİ TERCİH EDİYORLAR.

 5. Erser Koç 12 Ekim 2013 at 19:51 - Yanıtla

  Ahşap duvardan duvara kitaplıklar çok güzel yakışıyor eve. Eğer bir çalışma odanız varsa tavsiye ederim

 6. Osman Türk 13 Ekim 2013 at 15:33 - Yanıtla

  Kitaplık modellerini seviyorum ama raflar kapaklı olmalı ki; kitaplar görünmesin. Çoksa evde renk renk kitaplar beni rahatsız ediyor.

 7. tuğçe 14 Ekim 2013 at 14:30 - Yanıtla

  dekoratif kitaplık modelleri iyi hoş da kütüphane kadar kullanışlı değil bence.

 8. Ömer DENİZ 16 Ekim 2013 at 14:43 - Yanıtla

  Artık kimsenin evinde kitap olmadığı için kitaplıklara da ihtiyaç kalmadı. Çok yazık..

 9. Cengiz 17 Ekim 2013 at 12:23 - Yanıtla

  Kitaplık modellerinde raf arasındaki boşluklar çok önemli. Bazı raflara kitaplar dik olarak girmiyor. Ortalama 42 cm olması lazım.

 10. sevim 21 Ekim 2013 at 11:29 - Yanıtla

  kitaplık modellerinde benim dikkat ettiğim şey rafların büyüklüğü. bazı kitaplıklarda raflar gereksiz derecede büyük yapılıyor.

 11. yasin 23 Ekim 2013 at 16:23 - Yanıtla

  benim evimde kitap odası var ve kitaplık olarak büyük boydan boya bir kütüphane ile kaplı. dekoratif kitaplıklar daha çok aksesuar gibi kullanılabilir bence.

 12. orhan 25 Ekim 2013 at 11:24 - Yanıtla

  çok kitap okudugumdan evime kütüphane tarzı boyle şık kitaplık modelleri lazım.

 13. şule 28 Ekim 2013 at 11:25 - Yanıtla

  dekoratif kitaplıklar çok güzel görünüyor. kitaplık modelleri hem kullanışlı hem de şık olursa çok güzel bir görüntü çıkar ortaya.

Konu Hakkında Yorumlar »