Salon Dekorasyonu Örnekleri

admin 27 Aralık 2013 3

Salon Dekorasyonu Önerileri

Salonlar evlerimizin en çok göze batan kısımlarının başında gelmektedir. Bu nedenle de hemen herkes salonlara daha fazla önem vermektedir. Özellikle evimize bir misafir geldiği zaman misafirin evimizden ve özellikle de salonumuzdan hoşlanması için elimizden geleni yapmaktayız. Bunun için farklı farklı dekorasyon fikirleri üretmekte ve evimizin şeklini sürekli olarak değiştirmekteyiz. Ancak bazen ne yapacak olursanız olun evinizin görünümünü daha da şık hale getiremeyebilirsiniz. İşte bu durumda yapmanız gereken kendinize yeni bir koltuk takımı almak olacaktır.

Klasik Koltuk Takımları Modelleri

Peki, neden koltuk takımı? Bunun cevabı çok basit. Evinizin salonuna şöyle bir bakacak olursanız salonun büyük bir kısmını kaplayan ve en çok göze batan şeyin koltuk takımları olduğunu çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Bu nedenle de koltuk takımlarında yapacağınız en ufak bir değişiklik hemen göz batacak ve evinizin hemen daha şık görünmesini sağlayacaktır. İşte bu nedenle ilk olarak mobilya alacağınızda koltuk takımlarına öncelik vermeniz daha doğru olur.

klasik-koltuk-takımları-ankara

Dorya Koltuk Takımı

klasik-koltuk-takımları-istanbul

Dorya Deri Berjerler

klasik-koltuk-takımları-modelleri

Dorya Koltuk Takımı

klasik-koltuk-takımları-ve-fiyatları

Şehzade Klasik Koltuk Takımı

masko-klasik-koltuk-takımları

Şehzade Klasik Berjerler

Masko Klasik Koltuk Takımı

Asortie Mobilya koltuk takımları ile aradığınız doğru adres olacaktır. Mağazamızda bulunan koltuk takımları modelleri ile artık sizler de çok daha rahat edecek ve evinizde aradığınız şıklığı yakalayacaksınız.

3 Yorum »

  1. buse 29 Aralık 2013 at 01:45 - Yanıtla

    salon dekorasyonu bence klasik mobilyalarla döşenmeli. çünkü gelen misafirlere konforu sağlamak kadar önemli olan bir şey daha var ki o da görsel zenginliği sağlamak. klasik salon takımları da görsel zenginliği sağlıyor.

  2. elif 5 Ocak 2014 at 23:25 - Yanıtla

    dorya koltuk takımı sayesinde evime deri koltuk almayı düşünüyorum.

  3. emine 12 Ocak 2014 at 02:12 - Yanıtla

    dorya koltuk takımı dorya berjer koltuklarla kombine edilerek dekorasyon yapıldığı zaman evde zengin bir hava oluşur bence. deri koltuklarda bu tarzları çok seviyorum.

Konu Hakkında Yorumlar »