Modern Klasik Mobilya Modelleri

admin 6 Şubat 2014 3

Mobilya Modelleri

Artık insanlar tüm eşyalarının kullanışlılığının yanında tarzına modeline de dikkat etmektedir. Klasik, spor, modern gibi farklı tarzlara sahip olan tarzlar arasından insanlar mobilya alırlarken de seçim yaparken son derece titiz davranmaktadır. Uzun zamandır genç nesil daha spor ve modern tarzları tercih ediyorlardı mobilya tercihlerini yaparken. Fakat artık insanlar her alanda eskiye dönüş yapmaya başladığı gibi mobilya tarzlarında da eski tarz mobilyaları seçemeye başladı. Bu yeni modanın farkına varan mobilya sektöründeki üretici ve satıcı şirketler yönlerini modern klasik mobilya modelleri üretmeye ve satmaya başladı.

istanbul-mobilya-dekorasyon

Loren Klasik Koltuk Takımı

klasik-mobilyalar

Sidelya Klasik Yemek Odası

mobilya-modelleri-ve-fiyatları

Akasya Klasik Yatak Odası

modern-mobilyalar

Monteri Köşe Takımı

İstanbul Mobilya Dekorasyon

Klasik zevkin estetik, zarafet ve şıklığını yaşamak isteyen insanların tercihi arasında modern klasik modelleri başta gelmeye başladı son zamanlarda. Modern klasik mobilya modelleri şıklıklarıyla dikkat çekerken aynı zamanda da konforuyla sizleri ve evinize gelen misafirleri rahat ettirecek cinsten. Bu tarz modellerin fiyatları da markasına kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

3 Yorum »

  1. emine 9 Şubat 2014 at 13:01 - Yanıtla

    monteri köşe takımı renk ve model olarak çok hoşuma gitti. köşe takımı modelleri arasında genelde hep sportif modelleri beğenirdim ama bu harika.

  2. Vildan Özer 16 Şubat 2014 at 15:01 - Yanıtla

    modern klasik mobilyalar ne modern mobilya kadar sade ne de klasik mobilya kadar ağır oluyor. o yüzden tam ortada olduğu için benim favorim bu tarz mobilyalar.

  3. yelda uzun 18 Şubat 2014 at 14:07 - Yanıtla

    modern klasik mobilya modelleri tam bana göre. bu tarz mobilyaları seviyorum. özellikle koltuk takımlarında modern ve klasik çizginin harmanlanması sonucu harika tasarımlar ortaya çıkıyor.

Konu Hakkında Yorumlar »