İtalyan Modern Yatak Odası Takımları

admin 10 Şubat 2014 2

İtalyan Mobilya

Modanın beşiği olarak bilinen İtalya, her konuda insanlara estetik ürünler sunmaktadır. İtalya’nın ünlü modacıları tarafından tasarlanan modern yatak odası takımları, evinize ışık katacak renk ve desenleri yansıtmaktadır.

İtalyan Yatak Odası Dekorasyonu

Evin bölümlerinden biri olan yatak odası, estetik ve ferah bir şekilde dizayn edilmelidir. Ruh halinize olumlu katkıda bulunacak olan bu estetik, İtalyan yatak odası takımları sayesinde sağlanabilmektedir. Yatak odası takımları, modern genç odaları ve çok daha fazlası, İtalyan esintilerini sergileyen modellerle sizleri beklemektedir. Bu modellerin evinize katacağı ferahlık ve şıklık, uzun yıllar boyunca severek kullanacağınız eşyalara sahip olmanızı sağlayacaktır.

italyan-yatak-odası-dekorasyonu

Arda Klasik Yatak Odası

italyan-yatak-odası-mobilyaları

Miami Klasik Yatak Odası

italyan-yatak-odası-modelleri

Akasya Klasik Yatak Odası

italyan-yatak-odası-takımları

Quantum Klasik Yatak Odası

İtalyan Yatak Odası Fiyatları

İtalyan çizgileri taşıyan modern yatak odası takımları fiyatları, seçeceğiniz ürünlere göre farklılık gösterecektir. Mobilyaların malzemesi, deseni, büyüklüğü gibi özelliklerine göre değişen bu fiyatlar, uygun ödeme koşulları ve çeşitli kampanyalarla ünlü firmaların galerilerinde sizleri beklemektedir.

2 Yorum »

  1. havva 16 Şubat 2014 at 15:00 - Yanıtla

    italyan tarzı mobilyaları seviyorum. hem görsel anlamda çok şık duruyorlar hem de sade bir havaları oluyor. italyan modern yatak odası takımları ile yatak odası dekorasyonu yapmak isterdim.

  2. ferhunde 18 Şubat 2014 at 14:06 - Yanıtla

    italyan tarzı yatak odası dekorasyonu konusunda asortie mobilya çok başarılı. harika yatak odası tasarımlarına sahip.

Konu Hakkında Yorumlar »