İstikbal Klasik Mobilya Takımları

admin 6 Ocak 2014 2

İstikbal Klasik Mobilyalar

Dünya kalite standartlarında ürün tasarlayan ve bünyesinde birçok yatak odası takımı mobilya takımı ve ev tekstili ürünleri bulunduran İstikbal mobilya 1957 yılında Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesi olarak kariyerine başlamıştır. En başlarda sadece kapı ve pencere yapan İstikbal, sonrasında işlerini büyüterek ve gelen teklifleri de iyi değerlendirerek şimdiki bünyesine gelebilmiştir. Elli yıllık tecrübesiyle İstikbal Mobilya Türkiye’nin en öncü mobilya firması olmaya hak kazanmıştır.

İstikbal Klasik Salon Takımları

Her zaman daha iyisini hedefleyen İstikbal Mobilyanın bugünlere gelmesinde en önemli faktör azim güç ve sabırdır. Herkes kesime hitap eden mobilya takımlarıyla İstikbal Mobilya ödemelerde de tüketicilerin elinden tutmaktadır. Her kesimin ilgiyle odaklandığı yeni tasarımları içinde İstikbal klasik mobilya takımları da vardır. İstikbal klasik mobilya takımları ile folklorik yapıdan vazgeçemeyenler evlerini döşeyeceklerdir. Aynı zamanda istikbal mobilyanın temelinde folklorik yani geleneksel yapı ile asaleti birleştirmek vardır. Kısacası İstikbal klasik mobilya takımları ile folklorik yapı ve asalet aynı anda evlerinizi ziyaret edeceklerdir. İstikbal klasik koltuk takımları bir adet üçlü koltuk bir adet ikili koltuk ve iki adet de berjer koltuklardan oluşmaktadır. İstikbal klasik koltuk takımları bünyesinde bulunan koltukların üzerindeki kırlentler de koltuk takımına dâhildir ve kırlentler de aynı kumaşla kaplanmış ve aynı konforu ve şıklığı sağlamaktadır. Annelerimizin kirlenmesin diye hiç dokundurtmadığı kırlentler İstikbal klasik koltuk takımı ile zarafet ve şıklığın adresi olacağı için annelerin bu sefer hiç mi hiç dokundurtmayacağını düşünüyorum. Amacında ve hedeflerinde hızla ilerleyen İstikbal mobilyaları dünyanın ve Türkiye’nin kalitesi olma yolunda ilerlemektedir.

istikbal-klasik-mobilya-modelleri

istikbal-klasik-mobilya-modelleri-ve-fiyatları

istikbal-klasik-salon-takımları

2 Yorum »

  1. furkan 12 Ocak 2014 at 02:09 - Yanıtla

    istikbal koltuk takımlarını beğeniyorum. fiyat olarak da bütçeyi çok zorlamıyor.

  2. serra 26 Ocak 2014 at 22:48 - Yanıtla

    istikbal klasik mobilya takımları arasında en çok beyaz takım hoşuma gitti.oturma grubu berjer koltukları da güzel ve şık duruyor.

Konu Hakkında Yorumlar »