İSMOB 2014’te Bugün Başarılı Tasarımlar Tescilleniyor

admin 29 Ocak 2014 1

Her yıl düzenli olarak gerçekleşen ve mobilya sektörüne yön veren İSMOB 2014‘te bugün başarılı tasarımlar tescilleniyor. İstanbul Mobilya Fuarı Tasarım Yarışması bugün saat 16:00’da gerçekleşecek olan ödül töreni ile sahiplerini bulacak. Cnr Expo Fuar alanında düzenlenen İSMOB, bugün 2014 yılının mobilya modasını seçecek. Bu yıl 100 bini aşkın ziyaretçiye ulaşacağı beklenen fuarda bugün jüri üyeleri 2014 İSMOB Tasarım yarışması ile bu yıla damgasını vuracak tasarımları belirleyecek. Oturma Grubu, Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası, Aksesuar ve En İyi Stand kategorilerindeki ürünler; cesur, yenilikçi, avangard, modern, neo klasik yönleriyle değerlendiriliyor. 

ismob

Fuara Ulaşım

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

1 Yorum »

  1. enise 9 Şubat 2014 at 13:02 - Yanıtla

    istanbul mobilya fuarı tarzı fuarların olması mobilya sektörünü olumlu etkiliyor.

Konu Hakkında Yorumlar »