Country Yemek Masası Modelleri

admin 19 Kasım 2013 3

Eğer ailenizin diğer üyelerinin ve sizin çok yoğun bir hayatınız var ise, birlikte en çok yemek yediğiniz saatlerde vakit geçirebilme imkanına sahip oluyorsunuzdur. Aileniz ile birlikte keyifli bir sohbet ederek yemek yediğiniz zamanlarda hem görsel olarak size uygun hem de geniş ve rahat yemek masalarını tercih ederek yemek keyfinizi katlayabilirsiniz.

country-yemek-masası

Romantik ve duygusal bir dekorasyon anlayışına sahipseniz, country yemek masası modelleri sizin için oldukça uygun olabilir. Ahşabın verdiği sıcak havanın ve masanıza gösteriş katacak oymaların kullanıldığı country yemek masaları mutfağınıza veya yemek odalarınıza hem şık hem de sıcak bir atmosfer katacaktır.

country-yemek-masaları

Eğer yemek yemek için kullandığınız alan genişse, rahat bir şekilde aileniz ile kullanabileceğiniz geniş yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Dar bir kullanım alanına sahipseniz alanınızın genişliğine göre uygun ölçülerde bir masa kullanarak, zaten dar olan alanınızı daha da fazla daraltmazsınız.

country-yemek-masası-modelleri

Country yemek masası modelleri arasında bulunan değişik renk seçeneklerine göre tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer ufak bir yemek odasına sahip iseniz, açık renkli yemek masalarını tercih ederek, yemek odanıza daha ferah bir hava katabilirsiniz. Açık renk mobilyalar küçük alanlara daha aydınlık bir hava katarlar. Koyu renk mobilya kullanırsanız, odanıza biraz ağır hava hakim olacaktır ve odanız olduğundan çok daha küçük görünecektir. Bu nedenle küçük yemek odalarında kullanacağınız mobilyalarınızı açık renklerden seçmelisiniz.

country-yemek-masası-fiyatları

Evinizin dekorasyonunda ahşabın verdiği doğal sıcaklığı kullanarak hoş ve samimi bir hava yaratabilirsiniz. Misafirlerinizi, sevdiklerinizi ağırlayacağınız evinizde kullanmak üzere country yemek masası modelleri arasından kendi zevkinize ve kullanım amacınıza en uygun olan mobilyayı tercih edebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz masa ile uyumlu sandalyeleri de kullanarak yemek saatleriniz keyifli, eğlenceli ve oldukça konforlu olacaktır. Evinize hem şık hem de romantik bir hava katabilmek için country yemek masası modellerini siz de inceleyebilir, dekorasyon anlayışınıza uygun olarak tercihinizi yapabilirsiniz.

3 Yorum »

  1. pelin 24 Kasım 2013 at 21:35 - Yanıtla

    country tarz mobilyaları çok seviyorum. özellikle country yemek odası takımları çok şık oluyor bence.

  2. aydın 1 Aralık 2013 at 23:42 - Yanıtla

    countyr mobilyalar hem şıklığı hem de konforu birarada sunan mobilyalar oldukları için özellikle country yemek odası takımları çok fazla tercih ediliyor artık.

  3. güler 8 Aralık 2013 at 17:12 - Yanıtla

    mobilyalarda hem şıklık hem de sadelik arayanlar için bence en güzel modeller country tarzı mobilyalar. country yemek odası takımları çok şık ve zarif duruyor.

Konu Hakkında Yorumlar »