Ahşap Yemek Masası Çeşitleri

admin 29 Ocak 2014 3

Ahşap Yemek Masası Modelleri

Ahşap mobilyalar her ne kadar nostaljik bir görüntü oluştursalar da, günümüz modernliğine de uygun tasarımlarda üretilebiliyor. Son derece konforlu ve kaliteli modeller içeren ahşap ürünler, özellikle yemek masalarında tercih ediliyor. Ahşap yemek masası çeşitleri içinde, birbirinden şık ve modern tasarımlar yer alıyor.

Ahşap Oymalı Yemek Masası

Toprak ve kahve tonlarının da kullanıldığı ahşap yemek masalarında beyaz modeller ön planda. 2014 yılı yeni mobilya tasarımları içinde en dikkat çeken renk olan beyaz modeller, kadınların adeta başını döndürüyor. Mutfaklarımızda ve yemek odalarında özenle kullandığımız yemek masalarının sağlıklı malzemelerden üretilmiş olması da son derece önemli.

ahşap-oymalı-yemek-masası

Berensu Klasik Yemek Odası

ahşap-yemek-masaları

Elif Klasik Yemek Odası

ahşap-yemek-masası-fiyatları

Bedesten Klasik Yemek Odası

ahşap-yemek-masası-modelleri-ve-fiyatları

Akasya Klasik Yemek Odası

yemek-masası-modelleri

Açelya Klasik Yemek Odası

Ahşap Yemek Masası Fiyatları

Sağlığı ve kaliteyi yaşamak isteyenlerin birinci seçeneği olan ahşap yemek masaları, isteğe göre 6 yada 12 kişilik olarak tasarlanabiliyor. Sandalyeleri ile birlikte hatta dolaplarının da dahil edildiği yemek odası ürünler, evlerimize oldukça modern bir hava katıyor.

3 Yorum »

  1. gülşah 9 Şubat 2014 at 13:04 - Yanıtla

    bedesten klasik yemek odası tam bir klasik yemek odası. rengine de modeline de bayıldım. klasik mobilyaların tasarımları el emeği olduğu için kendini belli ediyor.

  2. serpil 16 Şubat 2014 at 15:02 - Yanıtla

    ahşap mobilyalar çok dayanıklı oluyor. yemek odası takımlarında ve yatak odası takımlarında ahşap mobilyalar el işçiliği ile desteklendiği zaman harika tasarımlar çıkıyor ortaya.

  3. nurten 18 Şubat 2014 at 14:09 - Yanıtla

    yemek masası çeşitleri klasik mobilya tasarımları muhteşem oluyor. ben klasik mobilyalarla yapılan dekorasyona bayılıyorum. klasik mobilyalar daha pahalı oluyor ama kesinlikle hakediyorlar bu tarz tasarımlar.

Konu Hakkında Yorumlar »